by square pre e-shopy

by square pre e-shopy

Zjednodušte svojim zákazníkom platbu prevodom

Takto môže vyzerať aj Vaša faktúra

Aká je platba prevodom pre zákazníkov?

Platba prevodom na účet patrí v e-shopoch stále medzi tie najrozšírenejšie. Veľakrát túto možnosť použije viac zákazníkov, ako platbu kartou.

Aj napriek tomu, že za platbu v hotovosti neplatíte oproti platbám kartou žiaden poplatok, nie je to veľmi pohodlná možnosť práve pre Vašich zákazíkov. Predstavte si zdĺhavé prihlasovanie sa do internetového bankovníctva a kopírovanie Vášho čísla účtu a ostatných platobných údajov z faktúry. A keď máte na faktúre IBAN s medzerami a banka kontroluje počet znakov, treba ho dokonca manuálne prepisovať.

Alebo použijete platobné QR kódy

Dnes má už každá banka vo svojej mobilnej aplikácii čítačku platobných QR by square, ktorá automaticky vyplní celý platobný príkaz. Aké to bude pre vašich zákazníkov jednoduché, keď si len otvoria mobilný banking, naskenujú QR kód na vašej faktúre a kliknú zaplatiť? A to všetko stále neporovnateľne lacnejšie a jednoduchšie na nastavenie ako platby kartou.

Ako to funguje?

Zaregistrujete sa do webovej služby na https://app.bysquare.com, do vášho e-shopu si stiahnete náš plugin a aktivujete si ho. To je všetko.

A malé e-shopy za používanie našej webovej služby nemusia platiť.

Pozrite si, či už máme plugin aj pre vašu e-commerce platformu. Ak nie, dajte nám vedieť.